Anasayfa Sayfaya Dön

Kurumsal

Anıl Makina 2003 yılında Pendik‘te kurulmuştur. Tüm sektörlere yönelik olarak kalıp, kontrol aparatı tasarımı, makine parçası imalatı ve isteğe bağlı olarak seri parça üretimi yapmaktadır.

Anıl Makina, Kalite yönetim sistemini ISO 9001:2008 ’e uygun olarak kurmuş, dökümante etmiş, uygulamaya koymuştur ve belgelendirmiştir.

Anıl Makina müşteri odaklı çalışan bir organizasyondur. Müşterilerin ihtiyacı ne ise, o ihtiyaçların karşılanmasına yönelik olarak çalışılır. İhtiyaçların belirlenmesinde müşterilere ait teknik resimler ve matematik modeller kullanılır.

Anıl Makina, tasarım ve üretim sürecinde bağımsız olarak üretim yapma kapasitesine sahiptir. Bu bağlamda taleplere karşılık olarak tasarım amacıyla Solidworks,Visicam programlarını aktif olarak kullanmaktadır. İşlemede ise EspritCam ve Visicam işleme programlarını simülasyonları ile birlikte kullanmaktadır.

Anıl Makina, üretimde 0,01 tolerans aralığındaki çalışması ile de örnek bir firma olarak çalışmaktadır.

Otomotiv sektörü, makine sanayi, gibi ciddiyet, kalite ve hassasiyet gerektiren sektörlere uygun olarak makine parkurunu genişletmiş, gelişen teknolojiye ayak uydurmuştur.Bunlarla ilgili olarak da makine parkuru aşağıdaki gibidir.

Vizyonumuz

Müşterilerimize talepleri doğrultusunda ürünler ve çözümler üreterek, çalışanlarımızla birlikte sürekli değişim ve gelişime açık, ülkesine ve değerlerine saygılı, sosyal etkisi daima olumlu bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

Talaşlı imalat ve tasarım alanlarında müşterilerimizin taleplerine odaklanarak termin sürelerine uygun, kaliteli ve ekonomik ürünler sunarak sektörümüzde öncü olmaktır.